Banner web _def.png

Úvod

Vítejte na webových stránkách pro chovatele všech domácích mazlíčků!

V naší KAMENNÉ PRODEJNĚ v Jablonci nad Nisou nabízíme vše potřebné pro Vaše (nejen) čtyřnohé kamarády.
Naší specializací je výchova a výcvik pejsků všech plemen a velikostí, můžeme nabídnout více než 30 let kynologických zkušeností.


Rádi Vám poradíme s krmením, chovem i výchovou Vašich psích kamarádů.
Plníme si naše dávné dívčí sny.

Vybudovaly jsme opravdu český kamenný obchod, ve kterém chceme zúročit všechno, co nás život naučil. 
V přeplněné nabídce na trhu pečlivě vybíráme krmivo, chovatelské potřeby, funkční a bezpečné hračky, které jsme samy vyzkoušely.
Máme radši věci funkční a praktické, nežli nekvalitní kousky na jedno použití.


Podporujeme české výrobce. Naším cílem je vztah se zákazníky, kteří se k nám s důvěrou vrací.

 
Naše životy provázejí psi. V kynologii máme více než třicet let zkušeností. Většinu psích sportů známe velmi dobře.
Víme, jak si společný život se psem pořádně užít.

A taky víme, co všechno k tomu je potřeba a čím si společné aktivity zdokonalit. Využily jsme naše rozdílné zájmy ve prospěch našich zákazníků.

Jedna z nás je odchovaná sportovní kynologií, druhou to táhne do lesa. Proto v naší prodejně najdete neobyčejně široký sortiment vybavení na všemožné činnosti se psem, ať už jste začátečníci, máte pejska jako parťáka na výlety, chystáte se skládat zkoušky nebo jezdíte na vrcholové závody.
01-04.JPG
Petra2.JPG
ELENA SUSKOVÁ
spolumajitelka obchodu


Práce se zvířaty byla od dětství mým snem. Přes jezdecký oddíl a kynologický klub mě moje posedlost přivedla až ke studiu na zemědělské škole, obor chovatelství. 
Se svými psy jsem poznala, co je trpělivost, dřina, víra, radost z vítězství, ale i zklamání z neúspěchu. Byla to ta nejlepší průprava pro soukromé podnikání.

Zákazníkům mohu nabídnout kromě kvalitního zboží také své zkušenosti s výchovou a výcvikem psů. Velmi si vážím důvěry, se kterou se k nám zákazníci vracejí.  Mám velké štěstí, že je moje práce současně i mým koníčkem. 
PETRA KANTOROVÁ 
spolumajitelka obchodu


Vyrostla jsem na venkově u lesa. Vždycky jsem chtěla dělat něco s jídlem. Netušila jsem, jak komicky mi život splní přání. Miluji přírodu, psy, kočky, dobré jídlo a řád. A to všechno se krásně propojilo s otevřením naší první prodejny krmiv v roce 2011.
Obchod beru jako nejlepší možnost, jak svoje zkušenosti i životní filozofii předat dál. Dokážu prodat jen takové zboží, kterému sama věřím, které ochutnali nebo vyzkoušeli moji psi, které umím zákazníkovi předvést v akci.
Obchod pro mě není jen anonymní klikání na internetu, dobrý obchod se dělá osobně a upřímně.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one